Ibis Coventry Centre Hotel

75 foto
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Ibis Coventry Centre Hotel
$$$$

Gambaran keseluruhan

Ibis Coventry Centre Hotel berjarak 5 minit memandu dari Sgt Bilko's Vintage Emporium and The Phil Silvers Archival Museum, sementara itu terdapat juga ruang penyimpanan dan restoran di tapak. Ibis Coventry Centre Hotel bertaraf 3 bintang terletak 25 km dari lapangan terbang Birmingham.

Lokasi

Terletak 10 minit berjalan kaki dari pusat Coventry, tempat ini terletak berhampiran dengan CLM church. Hotel ini terletak dalam jarak 6 minit berjalan kaki dari Coventry Toy Museum.

Perhentian bas terdekat ialah Mile Lane / Ibis Hotel, yang terletak hanya 50 meter jauhnya, manakala stesen kereta api Coventry berjarak 10 minit berjalan kaki.

Bilik-bilik

Setiap bilik mempunyai meja kerja, pembuat teh / kopi dan TV skrin rata dengan saluran satelit serta bilik mandi dengan bilik mandi dengan lantai rata dan tandas berasingan.

Makan & Minum

Sarapan pagi ditawarkan di restoran setiap pagi. Para tetamu boleh menikmati makanan di restoran ala carte Foggs.

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 15:00-23:59
sehingga 12:00
Kemudahan
Parkir Awam mungkin di tapak pada GBP 6 setiap hari.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Hotel ini menawarkan sarapan penuh pada harga GBP 12.6 per person. 
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik.  Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik. 
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan.
Bahasa
Bahasa Inggeris, Bahasa Sepanyol, Bahasa Itali, Bahasa Portugis, Bahasa Romania, Bahasa Poland, Bahasa Yunani, Bahasa Rusia, Bahasa Bengali, Bahasa Latvia
Bangunan
Bilangan bilik:85
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!

Bilik dan ketersediaan

Bilik berdua (akses kurang upaya)
  • Maks:
    2 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil kelamin1 Katil kelamin
  • Tidak merokok
Bilik kembar
  • Maks:
    2 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    2 Single beds1 Katil kelamin1 Katil kelamin
  • Pancuran
  • Tidak merokok

Kemudahan

Kemudahan utama

Wi-Fi
Tempat letak kenderaan

GBP 6 setiap hari

Ruang Bagasi

Ruang bagasi

Perkhidmatan 24-jam

Penerimaan tetamu 24 jam

Makanan/Minuman

Bar/ruang istirahat

Restoran

Minuman selamat datang

Bar snek

Dobi
TV

TV skrin rata

Lif

Perkhidmatan

  • Kemudahan haiwan peliharaan disediakan
  • Pengemasan
  • Dobi
  • Minuman selamat datang

Makan

  • Restoran
  • Bar snek
  • Bar/ruang istirahat

Perniagaan

  • Pusat perniagaan
  • Fax/Photocopying

Kanak-kanak

  • Katil bayi
  • Bufet kanak-kanak

Spa & Santai

  • Bilik istirehat/TV

Ciri bilik

  • Pemanasan
  • Perabot Taman
  • Kemudahan teh dan kopi
  • Kemudahan menyeterika

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma

Penyediaan makanan sendiri

  • Cerek elektrik

Media

  • TV skrin rata
  • Telefon dail terus
  • Jam penggera AM/FM

Hiasan bilik

  • Lantai berkarpet
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Ibis Coventry Centre Hotel

💵 Harga bilik terendah 209 MYR
📏 Jarak ke pusat 500 m
🗺️ Penarafan lokasi 8.4
✈️ Jarak ke lapangan terbang 22.7 km
🧳 Lapangan terbang terdekat Lapangan Terbang Birmingham, BHX

Lokasi
pemandangan jalanan

Alamat
Alamat telah disalin.
Mile Lane, Coventry, United Kingdom, CV1 2LN
Paparan peta
Terokai lokasi hotel dengan panorama
pemandangan jalanan
Mile Lane, Coventry, United Kingdom, CV1 2LN
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
Gereja
CLM church
290 m
Restoran
Taste Of Mexico
520 m
Restoran
The Earl of Mercia
660 m
Restoran
Coffee#1
710 m
Restoran
Kahawa Cafe
650 m
Restoran
The Phoenix
640 m
Restoran
The Litten Tree bar and restaurant
780 m
Restoran
Annies Kitchen
730 m

Ulasan untuk Ibis Coventry Centre Hotel

7.8 /10
Sangat bagus
2271 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
#16 of 45 hotels in Coventry
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Ibis Coventry Centre

Apakah lapangan terbang yang paling hampir dengan Ibis Coventry Centre?
Ibis Coventry Centre terletak 25 km jauhnya dari Birmingham.
Adakah sarapan sudah termasuk dalam harga bilik di Ibis Coventry Centre?
Ya, sarapan pagi bufet disertakan sudah termasuk dalam harga Ibis Coventry Centre. Untuk pengesahan butiran, sila hubungi kakitangan hotel.
Berapa jauhkah Ibis Coventry Centre Hotel terletak dari pusat bandar?
Pusat bandar berada 1 km jauhnya dari Ibis Coventry Centre Hotel.
Apakah pilihan makanan yang ditawarkan di Ibis Coventry Centre Hotel?
Pengunjung Ibis Coventry Centre Hotel boleh memilih untuk menjamu selera di ala carte di restoran Foggs.
Berapa kos untuk sarapan pagi di Ibis Coventry Centre Hotel?
Tetamu Ibis Coventry Centre Hotel boleh menikmati sarapan secara percuma.
Apakah tempat tarikan popular berdekatan Ibis Coventry Centre Hotel yang boleh saya lawati?
Mercu tanda berdekatan Ibis Coventry Centre Hotel termasuk Herbert Art Gallery and Museum dan juga Coventry Toy Museum.
Adakah kakitangan di Ibis Coventry Centre Hotel bertutur dalam bahasa asing?
Ya, pekerja Ibis Coventry Centre Hotel boleh bertutur Bahasa Itali, Bahasa Inggeris dan Bahasa Rusia.
Adakah terdapat sebarang restoran berhampiran Ibis Coventry Centre Hotel?
Anda akan dapat menikmati hidangan lazat di Taste Of Mexico dan Drapers Bar berhampiran, kerana ia terletak lebih kurang 7 minit perjalanan dari Ibis Coventry Centre Hotel .
Apakah harga tempahan bilik di Ibis Coventry Centre Hotel?
Harga di Ibis Coventry Centre Hotel bermula daripada £111.
Apa jenis bilik yang disediakan oleh Ibis Coventry Centre Hotel?
Ibis Coventry Centre Hotel menawarkan jenis bilik seperti Bilik raja dan Bilik kembar.
Bolehkah saya mencari apa-apa pengangkutan awam bersebelahan dengan Ibis Coventry Centre Hotel?
Ya, terdapat perhentian bas Mile Lane / Ibis Hotel sekitar 50 meter jaraknya dari Ibis Coventry Centre Hotel.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik